Про нас

Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва "Зоряні октави"

Перший Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс пісенного мистецтва "Зоряні октави" відбувся в м.Києві 17-18 травня 2012року в приміщенні Київського міського Палацу ветеранів, в якому прийняли участь близько 300 учасників-конкурсантів з міста Києва,України та Зарубіжжя, серед яких були солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети, аматорські та зразкові ансамблі та хори.

У 2012 році Міжнародний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва "Зоряні октави" тісно співпрацює з партнерами з інших країнах,де талановиті співочі ,діти,підлітки та молодь мають велику можливість пропагувати свої досягнення у вокальному мистецтві та культурною спадщиною на Міжнародному рівні,обмінюватись професійним творчим досвідом.

З великим успіхом та популярністю фестиваль-конкурс пісенного мистецтва "Зоряні октави" проходить в Туреччині, Італії, Македонії, Албанії, Португалії, Білорусії, Молдові.

Фестивалі-конкурси,що проводяться в регіонах України та місті Києві проводяться в кращих залах,мистецьких Палацах, кінотеатрах,Будинках творчості тощо,проходять у позитивній атмосфері, користуються великою популярністю серед учасників, конкурсантів та гостей, які задоволені творчим професіоналізмом організаторів.

Під час фестивалю-конкурсу організована мистецька виставка відомих художників та дизайнерів, флористів, народних майстрів з регіонів України, м. Києва та Зарубіжжя.

Під час фестивалю-конкурсу організоване змістовне дозвілля для конкурсантів, глядачів та гостей фестивалю - безкоштовна участь у ярмарці майстер-класів: вишивка стрічкою, бісероплетіння, декупажу, розпис по склу, лялька-мотанка, флористика, миловаріння,малюнок маслом, мистецтво гриму,гончарства, вишивка хрестом тощо...

 

 
 


Зоряні зустрічі з відоми людьми, артистами естради та кіно, телебачення, цікавими людьми.
За високий професіоналізм, благородство душі, вагомий особистий внесок у створення духовних цінностей та активну благодійну діяльність на ниві віродження і розвитку національної та культури народів світу фестиаль-конкурс пісенного мистецтва"Зоряні октави" нагороджений:

             Дипломом "Асоціації грузинів в Україні"
             Грамотою "Македонської Православної церкви"
             Грамотою Ради національних товариств України
             Подякою Спілки бізнесменів України в Туреччині


Професійні ведучі всіх фестивалів-конкурсів: Юлія Вітенко та Вероніка Ломакіна

 


Журі фестивалю-конкурсу:

Голова журі: Русова Тетяна Миколаївна  - викладач естрадного вокалу, вокаліст-методист Інституту музики імені Глієра.

Члени журі:

Войцехівська Алла Іванівна - заслужений працівник культури України. Директор школи мистецтв ім. Шостаковича

Аліна Гросу - відома сучасна естрадна співачка.

Агнесса Арбатова - артистка театру ім. Франка, естрадна співачка.

Мананна Суваквелідзе - Заслужений працівник культури України, Художній керівник Грузинського культурно-освітньго центру, ансамблю грузинської народної пісні і танцю "Іберія"

Вітман Сюзанна Ігорівна - викладач академічного вокалу школи мистецтв "Арт-Преміум"

Режисерсько-постановочна група НАКККІМ кафедри режисури та хореографії

Оргкомітет Міжнародного фестивалю-конкурсу пісенного мистецтва"Зоряні октави"
Наша адреса:

Україна м.Київ 01103 вул.Кіевідзе1/2
тел.: 044360-38-86
        066366-70-68
        0639796949

email : 2009ludmila @ukr.net
сайт: http://zorjani-oktavi.com/

"Зоряні октави"   Всі права захищено

Зоряні октави © Всі права захищено
Закрыть